Ноутбук Dell Pro 16 Plus Ultra 7-268V/32GB/512/Win11P (BTO213_PB16250_EMEA)
Залишити відгук
Код товару: 345253
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 32ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м2
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell Pro
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (пам'ять припаяна)
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: НІ
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Діагональ екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип батареї: Літій-іонна
Домінуючий колір: Срібло
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 21,4 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,84 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...