Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 339030
Уточнити наявність
Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
Основні характеристики; Стандарт ВР: ATX 12V V3.0; Сила: 550 Вт; Модульне з'єднання кабелів: Ні; Сертифікація 80 плюс: 80 плюс срібло; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 штифта; Підключення процесора: 4+4PIN, 8 PIN; Старк додаткових роз'ємів електроенергії для відео: 2; Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Silver
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт BP: ATX 12V V3.0
Сила: 550 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4PIN, 8 PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
Сата: 5
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 45.8a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: QUBE; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Mini-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розташування: знизу; Кількість 3,5" відсіків...
Дисплей: 6.3" / OLED (2424x1080 точок) / Процесор: Google Tensor G5 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - немає / Камера: 48+13+10.8Мп + фронтальна 10.5Мп / Батарея: 4970 мАг
Діаметр вентилятора: 140 мм; Кількість в комплекті: 1 шт; Максимальна швидкість обертів: 1200 - 1499 об / хв; Тип підшипника: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing); Підсвітка: ARGB;...
Тип: Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 1 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: пластик; Колір: червоний;
Код моделі: DLBP-114; Модель: Sporty Backpack 14 "; Обсяг: 12.69 л; Відсік для ноутбука / планшета: 14"; Фіксуючі елементи: блискавка; Оснащення: бічні кишені; USB-порт для зарядки...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket 1700; Чіпсет: Intel H610; Охолодження чіпсета: радіатор; DIMM: 2xDDR5 5600 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1xPCI Express 4.0 x16 (x16); PCI Express x1: 1; Живлення материнської...
Весь переглянутий товар - 66 шт
GIGABYTE 550W (GP-P550SS) (UA)