Блок живлення SeaSonic FOCUS-SPX-750 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340360
Уточнити наявність
Блок живлення SeaSonic FOCUS-SPX-750 (UA) SeaSonic FOCUS-SPX-750 (UA)
SeaSonic FOCUS-SPX-750 (UA)
SeaSonic FOCUS-SPX-750 (UA)
Seasonic
Seasonic
Бренд: SeaSonic; Форм-фактор БП: SFX; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 130; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 62; -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
Форм-фактор БП: SFX
Мощність сумарна, Вт: 750
Мощність по каналам +3,3V і +5V, Вт: 130
Мощність по каналам, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 62
-12V: 0,3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 3
SATA: 6
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
КПД (%): 94
Модульне підключення кабелів: є
Вентилятор, мм: 92
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Інтерфейс підключення: USB; Дозвіл 1000 dpi; Кількість кнопок: 4; Довжина кабелю (м): -; Тип сенсора: оптичний; Розмір: 105 х 67 х 39 мм; Харчування: 1xAA; Вага (г): 140; Колір чорний;...
Тип: чохол; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 11" M4 2024; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Матеріал корпусу: штучна шкіра,...