Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340169
Є на складі
Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA) GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA) GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA) GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA) GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA) GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
; Потужність: 650 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Silver; Модуль PFC: активний; Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Silver
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 650 Вт
Модуль PFC: активний
Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...