Блок живлення Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276519
Є на складі
Блок живлення Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Стандарт БП ATX 12V v3.0 Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Потужність 850 Вт Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Модульне підключення кабелів Full Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Модуль PFC активний Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.0; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin, 1x12VHPWR; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 3
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V V3.0
Сила: 850 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN, 1x12VHPWR
Роз'єми SATA: 12
Кількість периферійних роз'ємів: 4
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 70.8a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х135 мм
Розміри, мм: 160 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...