Блок живлення Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276532
Уточнити наявність
Блок живлення Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Тип БП для комп'ютерів Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.52 Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Потужність 750 Вт Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Модульне підключення кабелів ні Xilence 750W (XP750R12.ARGB) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Xilence
Xilence
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.52; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2х4+4pin, 8pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 3; Підключення відеокарти: 3x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.52
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin, 8 PIN
Підключення відеокарти: 3x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 62.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: накладні; Тип підключення: провідне; Інтерфейс: 4-pin Mini-jack 3,5 мм, 2 x 3-pin Mini-jack 3,5 мм; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 98 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 32 Ом;...
Весь переглянутий товар - 5 шт