Кавомолка Satori SG-1802-RD (UA)
Залишити відгук
Код товару: 240662
Є на складі
Satori SG-1802-RD (UA)
Satori
Satori
Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Габарити: 180 х 100 х 80 мм; Вага: 700 г; Колір білий; Тип: роторна; Механізм подрібнення: ротаційний ніж; Місткість: 50 г; Потужність: 180 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Імпульсний режим: є
Детальніше про товар
510
Ремонт
Основні
Тип Роторна
Регулювання ступеня помолу Немає
Матеріал корпусу Пластик
Тип управління Електричний
Діапазон місткості Менше 70 г
Всі характеристики
Матеріал ножа: нержавіюча сталь
Розміри: 180 х 100 х 80 мм
Вага: 700 г
Колір: Білий
Тип: ротаційний
Механізм шліфування: обертальний ніж
Пакет: 50 г
Сила: 180 Вт
Будівельний матеріал: пластик
Режим імпульсу: Так
Автоматичний замок: Так
Часті питання про Кофемолки
🏆 Які Кофемолки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 001 W (UA) (474 грн)
💲 Ціни на Кофемолки. Скільки коштують Кофемолки?
💻 Де купити Кофемолки у Львові?
🔥 Кофемолки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 002 W (UA) (429 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: жернові; Місткість: 340 г; Тип керування: електричний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист від...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист від...
Тип: жернові; Місткість: 30 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: кераміка; Оснащення: регулювання ступеня помелу;...
Новинка
Новинка
Тип: ножові (роторні); Місткість: 40 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення:...
Переглянуті товари
Тип: кухонна машина; Потужність: 375 Вт; Об'єм основної чаші: 6.6 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 10; Функції: змішування, змішування; Насадки:...
Бренд: SeaSonic; Форм-фактор БП: SFX; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 130; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 62; -12V:...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 11" M4 2024; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка; Колір:...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 300...
По напрямку: стандартний / офісний; Тип корпусу: Mid Tower; Тип материнської плати: ATX; mini-ITX; micro-ATX; Розташування БП: верхнє; Внутрішніх відсіків 2,5": 4; Внутрішніх відсіків...
Вбудовані колонки: ні; Розміри з підставкою: 808.8 x 252.2 x 401.6 мм; Вага без упаковки: 10.09 кг; Вага з упаковкою: 13.81 кг;
Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 1-4; Антипригарне покриття: є; Знімні форми: є; Ручка, що не нагрівається: є; Захист від перегріву: є; Індикатор нагріву: є;...