Блок живлення Asus ROG-LOKI-850P-WHITE-SFX-L-GAMING PCIE5 850W Platinum (90YE00N2-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 285974
Є на складі
Блок живлення Asus ROG-LOKI-850P-WHITE-SFX-L-GAMING PCIE5 850W Platinum (90YE00N2-B0NA00) (UA) Asus ROG-LOKI-850P-WHITE-SFX-L-GAMING PCIE5 850W Platinum (90YE00N2-B0NA00) (UA) Форм-фактор SFX-L
Asus
Asus
Форм-фактор: SFX-L; Потужність: 850 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 70.8А; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.8А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: ні; 8-pin CPU: ні
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Взявши за основу ROG Thor, ROG Loki SFX-L 850W Platinum White Edition має ті ж компоненти та функції для ентузіастів, які упаковані у форм-фактор SFX-L. Маючи безшумну роботу і високу продуктивність, Loki готовий до роботи у вашій наступній збірці малого форм-фактора.
Форм-фактор: SFX-L
Потужність: 850 Вт+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 70.8А
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.8А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: ні
8-pin CPU: ні
PCI-E 6pin: ні
PCI-E 6+2pin: ні
PCI-E 8pin: 3
SATA: 6
Molex: 4
Floppy: ні
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм RGB< Стандарт 80 Plus: 80 Plus Platinum
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 125х125х63.5 мм
Вага: 1.82 кг
Колір: білий
ККД: 92%
PFC (Power Factor Correction): активний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Форм-фактор: SFX-L
Сила: 850 Вт
+5V: 20A
+3,3 В: 20а
+12V1: 70,8А
+5VSB: 2,5А
-12V: 0,8а
4+4 -контактний процесор: 2
4-контактний процесор: Ні
8-контактний процесор: Ні
PCI-E 6PIN: Ні
PCI-E 6+2PIN: Ні
Pci-e 8pin: 3
Сата: 6
Дискета: Ні
Модульне з'єднання: Так
Охолодження: 1х120 мм RGB
Рівень шуму: немає даних
Розміри: 125x125x63.5 мм
Вага: 1,82 кг
Колір: Білий
Ефективність: 92%
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...