Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289411
Є на складі
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Стандарт БП ATX 12 V ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Потужність 1200 Вт ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Модульне підключення кабелів Full ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Модуль PFC активний ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Підключення процесора 2x4+4pin ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 5 ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Підключення відеокарти 3x6+2pin, 2x12VHPWR ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) (90YE00S0-B0NA00) (UA) Кількість роз'ємів SATA 5
Asus
Asus
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V; Потужність: 1200 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 5; Підключення відеокарти: 3x6+2pin, 2x12VHPWR
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX 12 V
Сила: 1200 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 3x6+2pin, 2x12vhpwr
Кількість периферійних роз'ємів: 4
Вихід Surrent +5V: 25a
Вихід Surrent +3,3 В: 25а
OutputCurrent +12v1: 99a
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х135 мм
Розміри, мм: 150 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...