Блок живлення DeepCool PF750 (R-PF750D-HA0B-EU) 750W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 280607
Є на складі
Блок живлення DeepCool PF750 (R-PF750D-HA0B-EU) 750W (UA) DeepCool PF750 (R-PF750D-HA0B-EU) 750W (UA) Форм-фактор ATX
Deepcool
Deepcool
Форм-фактор: ATX; Потужність: 750 Вт; +5V: 15А; +3.3V: 15А; +12V1: 62А; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: ні; 8-pin CPU: ні
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Сила: 750 Вт
+5В: 15а
+3,3 В: 15а
+12v1: 62a
+5VSB: 2,5А
-12V: 0,3А
4+4 -контактний процесор: 2
4-контактний процесор: Ні
8-контактний процесор: Ні
PCI-E 6PIN: Ні
PCI-E 6+2PIN: 4
PCI-E 8PIN: Ні
Сата: 6
Молекс: 2
Дискета: Ні
Ефективність: 85%
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Модульне з'єднання: Ні
Охолодження: 1х120 мм
Стандартний 80 плюс: немає даних
Розміри: 150x140x86 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...