Блок живлення Zalman 400W (ZM400-XEII) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 193895
Є на складі
Zalman 400W (ZM400-XEII) (UA)
Zalman
Zalman
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 400 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: пасивний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 4
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 400 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: пасивний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 15a
Вихід Surrent +3,3 В: 16а
OutputCurrent +12v1: 30a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsuurrent +5vsb: 2a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...