Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343219
Уточнити наявність
Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P1) (UA) Vinga 600W (VPS-600P1) (UA) Vinga 600W (VPS-600P1) (UA) Vinga 600W (VPS-600P1) (UA) Vinga 600W (VPS-600P1) (UA) Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)
Vinga
Vinga
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX
Потужність: 600 Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
OutputCurrent +5V: 15A
OutputCurrent +3,3V: 15A
OutputCurrent +12V1: 49A
OutputCurrent -12V: 0.3A
OutputCurrent +5Vsb: 2.5A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Вид: Портативна акустична система; Входи: AUX (3.5 мм); micro USB; Час автономної роботи: 17 ч; Комплектація: зарядний пристрій / USB; USB кабель; акустична система;...
Уточнити наявність
Категорія: офіс; Тип різання: Х; Розмір шматочків (мм): 4х35 мм; Рівень таємності: P-4; Робоча ширина (мм): 220; Об'єм кошика: 20 л; Автоматичний старт / стоп: +; Реверс: +;...
Тип пристрою: навушники; Тип: геймерські (ігрові); Підключення: провідне; Конструкція: накладні; Інтерфейс підключення: USB; Опір навушників: 32 Ом; Діаметр...
Категорія: офіс; Тип різання: Х; Розмір шматочків (мм): 4х35 мм; Рівень таємності: 4 DIN; Робоча ширина (мм): 220; Об'єм кошика: 23 л; Автоматичний старт / стоп: +; Реверс: +;...
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 500 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення...
Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 105 дБ; Опір навушників: 32 Ом; Довжина кабелю (м): 2 м; Інтерфейс: Mini-jack (роз'єм 3.5 мм); Тип: Закриті; Конструкція мікрофона:...
Весь переглянутий товар - 11 шт
Vinga 600W (VPS-600P1) (UA)