Блок живлення GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344652
Є на складі
Блок живлення GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA) GIGABYTE 1000W (GP-AE1000PM PG5 ICE) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
; Стандарт БП: ATX 12V v3.0; Потужність: 1000 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 7; Підключення відеокарти: 6x6+2 pin, 1x12VHPWR
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 7
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX 12V v3.0
Потужність: 1000 Вт
Модульне підключення кабелів: Full
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 6x6+2 pin, 1x12VHPWR
Кількість роз'ємів SATA: 8
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
OutputСurrent +5V: 25A
OutputСurrent +3,3V: 25A
OutputСurrent -12V: 0.3A
OutputСurrent +5Vsb: 3A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...