Блок живлення 1stPlayer HA-650AC1 (ACK-STD-650-BK-EU) 650W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343423
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer HA-650AC1 (ACK-STD-650-BK-EU) 650W (UA) 1stPlayer HA-650AC1 (ACK-STD-650-BK-EU) 650W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 20А; +3.3V: 21А; +12V1: 52А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 1; PCI-E 6+2pin: 2
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 21А
+12V1: 52А
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
PCI-E 6+2pin: 2
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 8pin: немає
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Довжина кабеля: MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 + 150 мм; Molex + SATA - 800 мм
Модульне підключення: немає
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 145х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
КПД: 87.5%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х140 мм
Форм-фактор: ATX
Потужність: 650 Вт
Стандарт 80 Plus: 80 Plus White
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 21А
+12V1: 52А
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
PCI-E 6+2pin: 2
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 8pin: немає
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Модульне підключення: немає
Габарити: 145х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
ККД: 87.5%
PFC (Корекція коефіцієнта потужності): активний
Охолодження: 1х140 мм
Форм-фактор: ATX
Потужність: 650 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...