Блок живлення Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344660
Уточнити наявність
Блок живлення Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA) Seasonic 850W CORE GX-850-ATX31 WHT (CORE GX-850-ATX31 WHITE) (UA)
Seasonic
Seasonic
; Потужність: 850 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Діаметр вентиляторів: 1x120 мм; Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 850 Вт
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...