Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343420
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W (UA) 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 20A; +3.3V: 20A; +12V1: 108A; +12V2: немає даних; +12V3: немає даних; +12V4: немає даних; +5Vsb: 3A; -12V: 0.3A; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
1stPlayer NGDP HA-1300BA3 – блок живлення наступного покоління. Форма відповідає специфікації ATX 3.0 та сертифікації Platinum. Блок живлення має потужність 1300 Вт, але зберігає стандартний форм-фактор ATX. Випрямлення повного моста LLC, 0 дБА при навантаженні 50 %, розширене регулювання напруги 12 В, амплітуда внутрішньої хвилі 0.5 %. Дорогі рельєфні кабелі в стандартній комплектації. Відповідаючи електричним вимогам ATX3.0 16AWG, рельєфний кабель, обраний NGDP, є легким, м'яким і гладким матеріалом. Він може згинатися краще, ніж оригінальний кабель PCIE5.0. Оснащений контактним роз'ємом 12VHPWR, що забезпечує до 600 Вт для енергоємних відеокарт. Джерело живлення підтримує до 2-кратного збільшення загальної потужності та 3-кратного збільшення потужності GPU, забезпечуючи сумісність з майбутніми високопродуктивними компонентами.
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 108А
+12V2: немає даних
+12V3: немає даних
+12V4: немає даних
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 12
Molex: 4
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Довжина кабеля: MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм; PCIE (12+4) pin - 720 мм; Molex - 465 мм; SATA - 465 мм
Модульне підключення: є
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
ККД: 90.65%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
SIP (захист від стрибків струму і напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): є
OTP (захист від перегріву): є
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1300 Вт
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Platinum
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 108А
+12V2: немає даних
+12V3: немає даних
+12V4: немає даних
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 12
Molex: 4
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Модульне підключення: є
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
ККД: 90.65%
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
OTP (захист від перегріву): є
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1300 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...