Блок живлення Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 329282
Уточнити наявність
Блок живлення Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Тип БП для комп'ютерів Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Стандарт БП ATX Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Потужність 500 Вт Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Модульне підключення кабелів ні Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Підключення процесора 4+4pin Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 2 Vinga 500W (VPS-500B1) (UA) Підключення відеокарти 2x6+2 pin
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)
Vinga
Vinga
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 500 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 2; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 6
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 500 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Підключення процесора: 4+4PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Напруга: 4 В; Місткість: 0.8 Ач; Призначення: для ДБЖ; Тип клем: клеми під паяння; Розмір: 34 x 24 x 66 мм; Вага: 0.096 кг;
Весь переглянутий товар - 11 шт
Vinga 500W (VPS-500B1) (UA)