Блок живлення GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 330511
Уточнити наявність
Блок живлення GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Стандарт БП ATX 3.0 GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Потужність 1000 Вт GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Модуль PFC активний GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Діаметр вентиляторів 1x120 мм GIGABYTE 1000W AE1000PM PG5 (GP-AE1000PM PG5) (UA) Розміри, мм 150 x 140 x 86 мм
Gigabyte
Gigabyte
Стандарт БП: ATX 3.0; Потужність: 1000 Вт;
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 7
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт ВР: ATX 3.0
Сила: 1000 Вт
Модуль PFC: Активний
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж