Блок живлення Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU
Залишити відгук
Код товару: 332351
Є на складі
Блок живлення Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Максимальна потужність, w  1600 Вт <==> Стандарт Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Продовольчі з'єднувачі  EPS12V/ATX 18+10 (28) PIN - 1 PC.; PIN-процес CPU/PCI-E (8) -8 PC; PCI-E 5.0 12+4 (16) PIN-2 PCS; SATA/MOLEX PIN (6) - 6 ПК. EPS12V 20+4 (24) PIN - 1 ПК.; PCI-E 5.0 12+4 (16) PIN-2 PCS; PCI-E 2.0 6+2 (8) PIN-8 PCS; PCI-E 8-PIN-2 ПК; Molex 4-PIN-6 PCS.; SATA - 16 ПК; FZD - 2 ПК. Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Діаметр вентилятора  140 мм <==> колір Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Ширина Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU Глибина  190 мм Gigabyte UD1600PM AI TOP 1600W 80 Plus Platinum ATX 3.1 (GP-UD1600PM PG5) EU
Gigabyte
Gigabyte
Максимальна потужність; Вт: 1600 Вт; Стандарт: АТХ 3.1; Ефективність: 92% при 230В та навантаженні 20-100%.; Сертифікат: 80 PLUS Platinum; PFC: Активний; Тип проведення: Модульний; Діаметр вентилятора: 140 мм
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 12
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, WT: 1600 Вт
Стандарт: ATH 3.1
Ефективність: 92% при 230 В і навантаження 20-100%.
Сертифікат: 80 плюс платина
PFC: Активний
Тип електропроводки: модуль
Діаметр вентилятора: 140 мм
Колір: Чорний
Висота: 86 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 190 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...