Блок живлення Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 333334
Уточнити наявність
Блок живлення Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Введіть bp  для комп'ютерів Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Стандартний bp  atx <==> живлення Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Модульне з'єднання кабелів  Ні <==> Сертифікація 80 плюс = = = = 80 плюс Platinum Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Підключення материнської плати  20+4 PIN Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Підключення процесора  2x4+4pin Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Відеокарти  4x6+2pin, 2x16pin (12vhpwr) Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Кількість додаткових роз'ємів живлення для відео  6 Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Кількість роз'ємів SATA == 16 <==> Кількість роз'ємів Периферійні  4 Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) outputSurrent +3,3v ==, 20a <==> outputcurrent +12v1 == 108a <==> outputSurrent -12V  0,3 A Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Тип охолодження  Вентифікатор Lian Li 1300W EDGE1300 (G9P.EG1300.BE00.EU) (UA) Діаметр вентиляторів  1х120 мм <==> Розміри, мм
Lian Li
Lian Li
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1300 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR); Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 6
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 1300 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR)
Роз'єми SATA: 16
Кількість периферійних роз'ємів: 4
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 108a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 182 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж