Блок живлення Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 329284
Уточнити наявність
Блок живлення Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Тип БП для комп'ютерів Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Стандарт БП ATX Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Потужність 700 Вт Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Модульне підключення кабелів ні Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Модуль PFC активний Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Підключення материнської платы 20+4 pin Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Підключення процесора 2x4+4pin Vinga 700W (VPS-700B1) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 4
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)
Vinga
Vinga
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 700 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 700 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 18a
Вихід Surrent +3,3 В: 18а
OutputCurrent +12v1: 58a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Інтерфейс підключення: USB; Дозвіл 1600 dpi; Кількість кнопок: 3 + 1; Тип сенсора: оптичний; Розмір: 100 x 60 x 38 мм; Харчування: 1xAA; Вага (г): 55; Колір чорний; Тип підключення:...
Весь переглянутий товар - 1 шт
Vinga 700W (VPS-700B1) (UA)