Блок живлення Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 66270
Є на складі
Блок живлення Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Тип БП для комп'ютерів Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Стандарт БП ATX Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Потужність 400Вт Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Модульне підключення кабелів ні Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Модуль PFC  пасивний Vinga 400W (VPS-400-120) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga 400W (VPS-400-120) (UA)
Vinga
Vinga
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 400Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: пасивний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 pin; Підключення відеокарти: 4 pin; Кількість роз'ємів SATA: 2; Кількість роз'ємів IDE: 2
Детальніше про товар
848
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX
Потужність: 400Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: пасивний
Підключення материнської плати: 20 + 4 pin < br /> Підключення процесора: 4 pin
Підключення відеокарти: 4 pin
Кількість роз'ємів SATA: 2
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Тип охолодження : вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 400 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: пасивний
З'єднання процесора: 4 PIN
SATA: 2 з'єднувачі.
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...