Блок живлення Vinga 500W (VPS-500-120) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 63018
Уточнити наявність
Vinga 500W (VPS-500-120) (UA)
Vinga
Vinga
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 500Вт; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Підключення відеокарти: 1x6 pin; Кількість роз'ємів SATA: 4; Кількість роз'ємів IDE: 3; Кількість роз'ємів FDD: 1
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 500Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1
Підключення материнської плати: 20 + 4 pin
Підключення процесора: 4 + 4 pin
Підключення відеокарти: 1x6 pin
Кількість роз'ємів SATA: 4
Кількість роз'ємів IDE: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Підтримка 80 PLUS Немає
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 500 Вт
Підключення процесора: 4+4 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість роз'ємів IDE: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...