Блок живлення Chieftec Task TPS-400S-BULK (TPS-400S-BULK) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 145126
Є на складі
Блок живлення Chieftec Task TPS-400S-BULK (TPS-400S-BULK) (UA) Chieftec Task TPS-400S-BULK (TPS-400S-BULK) (UA) Потужність 400 Вт Chieftec Task TPS-400S-BULK (TPS-400S-BULK) (UA) Форм-фактор PS II
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Потужність: 400 Вт; Форм-фактор: PS II; Тип PFC: активна; Кількість вентиляторів: 1; Харчування MB / CPU: 24 pin; SATA: 5 шт; PCI-E 8pin: 1 шт; Тип: для ПК; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v .: 2.3
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 8
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 400 Вт
Форм -фактор: PS II
Тип PFC: Активний
Кількість шанувальників: 1
Потужність MB/CPU: 24 -контакт
SATA: 5 шт.
PCI-E 8PIN: 1 ПК
Тип: для ПК
Діаметр вентилятора: 120 мм
ATX 12B Standard v.: 2.3
Вхідний струм: 6 a
8pin eps (4+4): 1 шт.
Molex (IDE): 3 ПК
Сертифікати: 80 плюс бронза
Колір корпусу: Чорний
Розміри (VHSHHHG): 87 х 150 х 140 мм
Ширина: 190 мм
Висота: 150 мм
Довжина: 90 мм
Вага: 1,34 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...