Блок живлення CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 149707
Є на складі
Блок живлення CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) Тип БП для комп'ютерів CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) Стандарт БП ATX CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) Потужність 750Вт CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) Модульне підключення кабелів Full CHIEFTEC 750W Polaris (PPS-750FC) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 750Вт; Модульна підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: ATX 20 + 4pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 4; Підключення відеокарти: 4x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
З'єднання материнської плати: ATX 20+4PIN
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 8
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 62.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 87 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...