Блок живлення 550W CHIEFTEC Polaris PPS-550FC (UA)
Залишити відгук
Код товару: 153440
Є на складі
Блок живлення 550W CHIEFTEC Polaris PPS-550FC (UA) 550W CHIEFTEC Polaris PPS-550FC (UA) Форм-фактор ATX 550W CHIEFTEC Polaris PPS-550FC (UA) Модель Polaris PPS-550FC 550W CHIEFTEC Polaris PPS-550FC (UA) Потужність 550 Вт
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Форм-фактор: ATX; Модель: Polaris PPS-550FC; Потужність: 550 Вт; Специфікація: ATX 12V V2.4; Модуль PFC: активний; Сертифікація 80 PLUS: Gold; Харчування материнської плати: 20 + 4 pin; Живлення процесора: 2 x 4 + 4 pin; Харчування відеокарт 6 + 2-pin (PCIe): 2; Коннектори SATA: 6
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Модель: Polaris PPS-550FC
Сила: 550 Вт
Специфікація: ATX 12V v2.4
Модуль PFC: Активний
Сертифікація 80 плюс: золото
Модель їжі: 20+4 -контакт
Потужність процесора: 2 х 4+4 PIN
Харчування відеокартів 6+2-контакт (PCIE): 2
Роз'єми SATA: 6
Molex Connectors: 3
З'єднувачі FDD: 1
Ток по лінії +3,3 V: 20 A
Струм уздовж лінії +5 V: 20 A
Струм уздовж лінії +12 в 1: 45,8 a
Ток по лінії -12 V: 0,3 A
Ток по лінії +5 в режимі очікування: 3 a
Блок живлення: вентилятор 120 мм
Особливості: модульні
Вхідна напруга: 100 ... 240 В
Розміри: 140 х 150 х 87 мм
Вага: 2,03 кг
Тип доставки: роздрібна торгівля
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...