Блок живлення FSP 700W (ATX-700PNR PRO)
Залишити відгук
Код товару: 157213
Уточнити наявність
FSP 700W (ATX-700PNR PRO)
FSP
FSP
Тип БП: для комп'ютерів; Потужність: 700Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 6
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Сила: 700 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 35a
Вихід Surrent +12v2: 35a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Країна виробництва: Тайвань
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: накладні; Тип підключення: провідне; Інтерфейс: 4-pin Mini-jack 3,5 мм, 2 x 3-pin Mini-jack 3,5 мм; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 98 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 32 Ом;...
Бренд: QUBE; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: Ігровий; Потужність БП, Вт: ні; Розташування: Знизу; Кількість 3,5" відсіків...
+ 5V: 15А; Модульне підключення: немає; + 3.3V: 15А; Стандарт 80 Plus: 80 Plus Bronze; Molex: 2; -12V: 0.5A; Охолодження: 1х120 мм; 4 + 4 pin CPU: 1; PCI-E 6 + 2pin: 1; 4-pin CPU: немає
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin;...
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній;...
Весь переглянутий товар - 11 шт
FSP 700W (ATX-700PNR PRO)