Gorenje SIH3000RBC
Залишити відгук
Код товару: 179477
Є на складі
Gorenje SIH3000RBC
Gorenje SIH3000RBC
Gorenje
Gorenje
Тип: праска з подачею пара; Потужність: 300 Вт; Подача пара: є 40 гр. / Хв; Підключення: провідне; Вертикальне відпарювання: є; Паровий удар (турбопар): 105 г / хв .; Розбризкування (спрей): є; Автоматичне відключення: є; Противокапельная (dripstop) система: є; Самоочищення від накипу: є
Ремонт
Купити Gorenje SIH3000RBC
Основні
Тип Побутовий
Потужність Більше 2500 Вт
Матеріал підошви Металокераміка
Захист від накипу Є
Тип: Паровий залізо
Сила: 300 Вт
Паровий корм: Є 40 G. xxv
З'єднання: провідний
Вертикальний пропарювання: Так
Steam Blow (Turbopar): 105 г/хв.
Анти -капел (Dripstop) Система: Є
Самолігування від масштабу: є
Само -клінічна система: Так
Колір: бордо з білим
Розміри (SHHVHGG): 128 х 150 х 310 мм
Вага: 1,6 кг
Довжина мережевого шнура: 2,5 м
Ширина: 330 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 160 мм
Є на складі
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 1600 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: антипригарне покриття; Резервуар для води: 220 мл; Безпека і...