Gorenje SIH2600BLC
Залишити відгук
Код товару: 183497
Є на складі
Gorenje SIH2600BLC
Gorenje SIH2600BLC
Gorenje
Gorenje
Тип: праска з подачею пара; Потужність 2600 Вт; Подача пара: є 30 гр. / Хв; Підключення: провідне; Вертикальне відпарювання: є; Паровий удар (турбопар): 95 г / хв .; Розбризкування (спрей): є; Суха прасування: є; Автоматичне відключення: є; Противокапельная (dripstop) система: є
Ремонт
Купити Gorenje SIH2600BLC
  • Опис
  • Характеристики
Тип: праска з подачею пара
Потужність 2600 Вт
Подача пара: є 30 гр. / Хв
Підключення: провідне
Вертикальне відпарювання: є
Паровий удар (турбопар ): 95 г / хв.
Розбризкування (спрей): є
Суха прасування: є
Автоматичне відключення: є
Противокапельная (dripstop) система: є
Самоочиска від накипу: є
Система самоочищення: є
Колір: синій з білим
Габарити (ШхВхГ): 128 x 150 x 310 мм
Вага: 1.6 кг
Довжина мережевого шнура: 2.5 м
Ширина : 330 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 160 мм
Вага: 1.83 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Побутовий
Потужність Більше 2500 Вт
Матеріал підошви Металокераміка
Захист від накипу Є
Тип: Паровий залізо
Сила: 2600 Вт
Паровий корм: Є 30 г. xxv
З'єднання: провідний
Вертикальний пропарювання: Так
Розпилення (розпилення): Так
Сухе прасування: Так
Автоматичне відключення: Так
Самолігування від масштабу: є
Само -клінічна система: Так
Колір: синій з білим
Розміри (SHHVHGG): 128 х 150 х 310 мм
Вага: 1,6 кг
Ширина: 330 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 160 мм
Є на складі
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 1600 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: антипригарне покриття; Резервуар для води: 220 мл; Безпека і...