Акумуляторна батарея Ultracell 12V-200Ah, GEL (UCG200-12) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296416
Є на складі
Ultracell
Ultracell
Напруга: 12 В; Місткість: 200 Ач; Призначення: універсальні, для ДБЖ; Тип клем: F10 (M8); Особливості: гелева; Розмір: 522 х 240 x 224 мм; Вага: 61 кг; Примітка: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 200 ах
Призначення: Універсальна, для ДБЖ
Тип CLEM: F10 (M8)
Особливості: Гель
Розмір: 522 х 240 х 224 мм