Акумуляторна батарея AZBIST 12V 12 Ah Super AGM (ASAGM-12120F2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 299571
Уточнити наявність
Azbist
Azbist
Напруга: 12 В; Місткість: 12 Ач; Призначення: для ДБЖ; Тип клем: F2; Особливості: AGM (Absorbed Glass Mat); Розмір: 151 х 98 х 95 (101) мм; Вага: 3,5 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 12 Ах
Призначення: для ДБЖ
Тип CLEM: F2
Особливості: AGM (поглинений скляний килимок)
Вага: 3,5 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пам'яті: DDR4; Об'єм пам'яті: 32 ГБ; Кількість модулів у наборі: 2; Частота пам'яті: 3200 МГц; Стандарти пам'яті PC4-25600; Таймінги: CL22; Напруга живлення: 1.2; охолодження: з...
Напруга: 25.6 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 100 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Ресурс: 3500 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +55; Розміри: 522 х 240...
Весь переглянутий товар - 3 шт