Сумка для ноутбука 10 "PORTO LS-10-03BU (LS1003BU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228644
Уточнити наявність
Сумка для ноутбука 10
Сумка для ноутбука 10
PORTO
PORTO
Тип: Сумка / Діагональ ноутбука: до 10 "/ Спосіб закриття: Блискавка / Матеріал корпусу: Поліестер / Колір: Blue
Детальніше про товар
458
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Тип: сумка
Діагональ ноутбука: до 10 "
Метод закриття: блискавка
Матеріал корпусу: Поліестер
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 17.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Розпродаж
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Застосування: для ноутбуків; Кількість планок у комплекті: 1 шт; Форм-фактор пам'яті: SO-DIMM; Тип пам'яті: DDR5; Тактова частота: 5600 МГц; Пропускна спроможність: 44800 Мб / сек;...