Сумка для ноутбука 10 "PORTO LN-10-02BK Trizub Black (LN1002BK_TRIZ) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228639
Уточнити наявність
Сумка для ноутбука 10
Сумка для ноутбука 10
PORTO
PORTO
Діагональ ноутбука: до 10 "/ Спосіб закриття: Блискавка / Тип: Сумка / Колір: Black / Матеріал корпусу: Поліестер / Внутрішня висота під пристрій: 265 мм / Внутрішня ширина під пристрій: 205 мм / Внутрішня глибина під пристрій: 35 мм / Комплектація: сумка, плечовий ремінь
Детальніше про товар
640
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Діагональ ноутбука: до 10 "
Метод закриття: блискавка
Тип: сумка
Колір: Чорний
Матеріал корпусу: Поліестер
Внутрішня висота для пристрою: 265 мм
Внутрішня ширина для пристрою: 205 мм
Внутрішня глибина для пристрою: 35 мм
Короткий зміст: мішок, плечовий пояс
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Розпродаж
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 17.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Матеріал корпусу: гума + тканина; Тип поверхні: control; Особливості: з підсвіткою; Розміри: 600 х 300 х 3 мм; Колір: чорний;
Напруга: 3.2 В; Місткість: 202 Ач; Максимальний струм заряду: 202 А; Максимальний струм розряду: 606 А; Ресурс: 7000 циклів; Діапазон робочих температур: -10 ~ +60; Розміри: 174 х 54 х...