Тостер Sencor STS7500WH (UA)
Код товару: 317565
Є на складі
- Розділ: Тостери
- Дивитися інші: Тостери Sencor
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип керування: механічне; Потужність: 930 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: пластик; Функція підігріву: є; Функція розморожування: є; Відсік для зберігання шнура: є; Габарити: 190 х 245 х 160; Вага: 1.2 кг
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Тостери
🏆 Які Тостери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Тостери:
Tefal TT761138
Gorenje T 1100 CLI
Tefal TT693110
Tefal TT1A1830
Gorenje T1100CLI (UA)
💲 Ціни на Тостери. Скільки коштують Тостери?
💻 Де купити Тостери у Львові?
🔥 Тостери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Тостери:
Rotex RTM120-W (UA)
Esperanza EKT002 (UA)
Grunhelm GWD012
Ardesto T-F17WG (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип керування: механічне; Потужність: 850 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 700 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик; Габарити: ?...
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Новинка
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Новинка
Тип керування: механічне; Потужність: 970 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Тип керування: електронно-механічне; Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип керування: електронне; Потужність: 1100 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал+пластик;...
Тип керування: механічне; Потужність: 650 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик; Відсік для...
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 8; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Переглянуті товари
Тип: плойка; Потужність: 35 Вт; Кількість температурних режимів: 11; Робоча температура: 160-210 ° С; Покриття нагрівального елементу: кераміка, кератин; Діаметр: 16 мм;...
Тип: звичайний; Обсяг: 1 л; Потужність: 1100 Вт; Матеріал корпусу: скло; Тип нагрівального елементу: прихований (диск); Індикатор рівня води: є; Фільтр від накипу: є;...
Призначення: монітор; Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіл; Мінімальна діагональ, що підтримується: 17"; Максимальна діагональ, що підтримується:...
Уточнити наявність
Тип: із грилем; Спосіб встановлення: окремостояща; Об'єм: 20 літрів; Тип грилю: кварцовий; Тип внутрішнього покриття: забарвлена сталь; Потужність НВЧ: 800 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Тип: звичайний; Об'єм: 1 л; Потужність: 1360 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній; Фільтр від...
Призначення: для бороди та вусів; Тип гоління: сухе; Система гоління: леза; Кількість голівок / сіток для гоління: 3; Мінімальна довжина: 1мм; Максимальна довжина: 35 мм;...