Тостер Philips HD2650/30 (UA)
Код товару: 326424
Є на складі
Новинка
- Розділ: Тостери
- Дивитися інші: Тостери Philips
- Гарантія на товар: 24 місяці
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 8; Матеріал корпусу: метал; Функція підігріву: є; Функція розморожування: є; Відсік для зберігання шнура: є; Габарити: 20.1 х 17.2 х 30; Вага: 1.55 кг
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Тостери
🏆 Які Тостери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Тостери:
Tefal TT761138
Gorenje T 1100 CLI
Tefal TT693110
Tefal TT1A1830
Gorenje T1100CLI (UA)
💲 Ціни на Тостери. Скільки коштують Тостери?
💻 Де купити Тостери у Львові?
🔥 Тостери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Тостери:
Rotex RTM120-W (UA)
Esperanza EKT002 (UA)
Grunhelm GWD012
Ardesto T-F17WG (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип керування: електронно-механічне; Потужність: 1600 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: метал;...
Тип керування: механічне; Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 650 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик; Відсік для...
Тип керування: електронно-механічне; Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип керування: електронне; Потужність: 1100 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал+пластик;...
Тип керування: механічне; Потужність: 850 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 970 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 950 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Переглянуті товари
Інтерфейс підключення: USB; Кількість клавіш: 61; Підставка для рук: ні
Топ продажів
Топ продажів
Рівень безпеки: 4; Тип різання: перехресне; Кількість знищуваних аркушів за раз: 6 аркушів; Розмір фрагментів: 4х12 мм; Ширина гнізда подачі: 220 мм; Швидкість знищення: 3...