Телевізор Samsung UE50DU8072 EU
Залишити відгук
Код товару: 351000
Samsung UE50DU8072 EU
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 2 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1118x645x26 / Габарити з підставкою, мм: 1118x684x229 / Вага: 11,8 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
17036
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: UE50DU8072
Діагональ: 50
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт (8 біт + FRC)
Частота оновлення: 60 Гц
Резолюція: Ultrahd 4K (3840x2160)
Тип підсвічування: світлодіод
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 70
Операційна система: Tizen 8.0
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х10 Вт
Sabwofer: Ні
Звукова технологія: Dolby Digital Plus
Телевізійний тюнер: аналоговий (NTSC / PAL / SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth / Wireless DEX
Стандарт VESA: 200x200
Розмір, мм: 1118x645x26
Розмір з підставкою, мм: 1118x684x229
Розмір за допомогою упаковки, мм: 1246x761x131
Вага, кг: 11,5
Вага з підставкою, кг: 11,8
Вага з упаковкою, кг: 15,9
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...