Телевізор Samsung UE32T4500AUXUA
Залишити відгук
Код товару: 163888
Є на складі
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung UE32T4500AUXUA
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 32 "/ Екран не зігнутий / Дозвіл екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Якість картинки: 900 PQI Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA , мм: 100x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 737x438x74 / Габарити з підставкою, мм: 737x465x151 / Вага: 4,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: UE32T4500AUXUA
Діагональ: 32
Тип матриці: IPS
Глибина кольору: 8 шматочків
Частота оновлення: 50 Гц
Резолюція: 1366x768, HD
Тип підсвічування: світлодіод
Середнє споживання енергії, з/год: 31
Операційна система: Tizen 5.5
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х5 Вт
Sabwofer: Ні
Звукова технологія: Dolby Digital Plus
TV Tuner: Analyg (NTSC / PAL / SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
VESA Стандарт: 100х100
Розмір, мм: 737x438x74
Розмір з підставкою, мм: 737x465x151
Розмір за допомогою упаковки, мм: 879x500x127
Вага, кг: 4,0
Вага з підставкою, кг: 4.1
Вага упаковки, кг: 5,5
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
Віддалений: Samsung TM1240A (пластиковий пульт дистанційного керування без голосового управління)
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...