Телевізор Samsung QE85Q6FAAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 346232
Є на складі
Samsung QE85Q6FAAUXUA
Samsung QE85Q6FAAUXUA
Samsung QE85Q6FAAUXUA
Samsung QE85Q6FAAUXUA
Samsung QE85Q6FAAUXUA
Samsung
Samsung
Діагональ: 85
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1890x1084x77 / Габарити з підставкою, мм: 1890x1133x326 / Вага: 29,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 85" (216 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: MiniLED
Технологія дисплея: QLED
Контрастність: Mega Contrast
Частота розгортки: 50Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: Q4 Lite Processor
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Adaptive Sound Pro; OTS Lite; Q-Symphony
Smart TV: зі Smart TV
Операційна система: Tizen
Особливості: VRR
Бездротові комунікації: Bluetooth; AirPlay; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнер: DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Функції: HbbTV (контент інтернет-сторінок+тв сигнал); HDMI-CEC; Smart Things
Роз'єми: компонентний (Y/Pb/Pr); USB; LAN (Ethernet); CI; антений вхід (RF); HDMI 2.1
USB роз'ємів: 1шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 3шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 177Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 400 x 300
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1889.9 x 1083.5 x 77мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1889.9 x 1132.8 x 326мм
Вага без підставки: 28.7кг
Вага з підставкою: 29.2кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...