Телевізор Samsung QE75LS03DAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 312973
Samsung QE75LS03DAUXUA
Samsung QE75LS03DAUXUA
Samsung QE75LS03DAUXUA
Samsung QE75LS03DAUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VE0,4:0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1682x960x27 / Габарити з підставкою, мм: 1682x999x316 / Вага: 35,9 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
62711
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED The Frame
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Якість картинки: 3400 PQI / Частота оновлення: 60 Гц / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональний розмір: 75 "
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung Quantum 4K
Матриця: Qled
Тип підсвічування: подвійний світлодіод
Екранне покриття: матовий
Роздільна здатність: 3840x2160 PIX
Збільшення масштабу до 4K: є
Частота змін зсуву: 100 Гц / рух Xcelerator до 120 Гц /
Підтримка HDR: HDR10+
Поліпшення яскравості / контрастності: IS / epliter реальна глибина /
Удосконалення чорного кольору: IS / динамічний чорний еквівалент /
Сумісність AMD: AMD Freesync Premium
Звукова потужність: 40 Вт
Аудіо декодери: Dolby Atmos
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric), DVB-C (кабель), DVB-S2 (супутник)
Малюнок на малюнку: є
Об'єкти: USB 2 PCS / 2X USB-A /, LAN, COM PORT (RS-232)
HDMI: 4 ПК
Версія HDMI: v 2.1
HDMI Technologies: Allm, Earc, CEC, VRR
Вихід: Оптичний
Зовнішній блок роз'ємів: один підключення
Настінне кріплення: vesa 400x400 мм
Форма стенду: індивідуальні 2 ноги
Споживання електроенергії: 129 Вт / 290 Вт максимум /
Клас споживання енергії (новий): F
Розміри (SHHVHGG): 1682x999x316 мм
Розміри без стенду (shhvhgg): 1682x960x27 мм
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...