Телевізор Samsung QE65QN80F EU
Залишити відгук
Код товару: 351151
Телевізор Samsung QE65QN80F EU
Samsung QE65QN80F EU
Діагональ: 65
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1447x829x47 / Габарити з підставкою, мм: 1447x886x279 / Вага: 23,7 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
44150
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q80
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 100" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: QE65QN80F
Діагональ: 65
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 120 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: Mini LED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 177
Операційна система: One UI Tizen
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 4x7.5 Вт
Сабвуфер: немає
Технологія звуку: Dolby Digital Plus
ТВ-тюнера: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 400x300
Розмір, мм: 1447x829x47
Розмір з підставкою, мм: 1447x886x279
Розмір з упаковкою, мм: 1593x930x158
Вага, кг: 22,7
Вага з підставкою, кг: 23,7
Вага з упаковкою, кг: 30,8
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: Samsung SolarCell Remote with AI button and Click-to-Search - TM2560E
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...