Телевізор Samsung QE65QN800DUXUA
Залишити відгук
Код товару: 312186
Уточнити наявність
Samsung QE65QN800DUXUA
Samsung QE65QN800DUXUA
Samsung QE65QN800DUXUA
Samsung QE65QN800DUXUA
Samsung QE65QN800DUXUA
Samsung QE65QN800DUXUA
діагональ: 65
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1444x828x17 / Габарити з підставкою, мм: 1444x898x268 / Вага: 32,6 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q800
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: QE65QN800DUXUA
Діагональ: 65
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт (8 біт + FRC)
Частота оновлення: 120 Гц
Резолюція: Ultrahd 8K (7680x4320)
Тип підсвічування: міні -світлодіод
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 110
Операційна система: Tizen 8.0
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 4x5 + 2x15 Вт
Sabwofer: 2x10 Вт
Звукова технологія: Dolby Digital Plus
Vesa Standard: 400x300
Розмір, мм: 1444x828x17
Розмір з підставкою, мм: 1444x898x268
Розмір за допомогою упаковки, мм: 1650x935x190
Вага, кг: 22,5
Висота з підставкою, кг: 32,6
Вага з упаковкою, кг: 43.4
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...