Телевізор Samsung QE65Q7FAAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 343879
Є на складі
Samsung QE65Q7FAAUXUA
Samsung QE65Q7FAAUXUA
Samsung QE65Q7FAAUXUA
Samsung QE65Q7FAAUXUA
Samsung QE65Q7FAAUXUA
Samsung
Samsung
Діагональ: 65
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1453x834x61 / Габарити з підставкою, мм: 1453x880x267 / Вага: 17,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 65" (165 см)
Роздільна здатність: 3840 × 2160 (4K UHD)
Формат екрана: Широкоформатний (16/9)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 50 Гц
HDR: Підтримується
Процесор зображення: Q4 AI Processor
Конфігурація: 2.0
Потужність динаміків: 20 Вт
Технології звуку: Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony
Smart TV: Є
Операційна система: Tizen
Особливості: VRR, Smart Things
Ігрові функції: HGiG, ALLM, AI Auto Game Mode, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View
Wi-Fi: Є
Bluetooth: Версія 5.3
AirPlay: Підтримка
Управління: Голосом через смартфон
Цифрові тюнери: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2
Аналоговий тюнер: Є
HbbTV: Є
HDMI-CEC: Підтримка
Караоке: Є
Ігровий режим: Є
Таймери: Таймер сну, таймер вимкнення
Автопошук каналів: Є
HDMI 2.1: 3 роз'єми
USB: 1 роз'єм
LAN (Ethernet): Є
CI-слот: Є
Антенний вхід (RF): Є
Звичайний режим: 114Вт
Режим очікування/вимкнено: 0.5 Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт VESA: 400 × 300 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1452.9 x 834 x 60.6 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1452.9 x 879.5 x 267.4 мм
Вага без підставки: 16.7 кг
Вага з підставкою: 17.1 кг
Колір рамки: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...