Телевізор Samsung QE55Q7FA
Залишити відгук
Код товару: 349810
Телевізор Samsung QE55Q7FA Samsung QE55Q7FA Samsung QE55Q7FA Samsung QE55Q7FA Samsung QE55Q7FA
Samsung QE55Q7FA
Samsung QE55Q7FA
Samsung QE55Q7FA
Samsung QE55Q7FA
Samsung QE55Q7FA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1234x711x60 / Габарити з підставкою, мм: 1234x758x237 / Вага: 11,6 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
20019
Архівний товар
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 55" (140 см)
Роздільна здатність: 3840 × 2160 (4K UHD)
Формат екрану: Широкоформатний (16/9)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 50 Гц
HDR: Підтримується
Процесор зображення: Q4 AI Processor
Конфігурація: 2.0
Потужність динаміків: 20 Вт
Технології звуку: Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony
Smart TV: Є
Операційна система: Tizen
Особливості: VRR, Smart Things
Ігрові функції: HGiG, ALLM, AI Auto Game Mode, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View
Wi-Fi: Є
Bluetooth: Версія 5.3
AirPlay: Підтримка
Управління: Голосом через смартфон
Цифрові тюнери: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2
Аналоговий тюнер: Є
HbbTV: Є
HDMI-CEC: Підтримка
Караоке: Є
Ігровий режим: Є
Таймери: Таймер сну, таймер вимкнення
Автопошук каналів: Є
HDMI 2.1: 3 роз'єми
USB: 1 роз'єм
LAN (Ethernet): Є
CI-слот: Є
Антений вхід (RF): Є
Звичайний режим: 84 Вт
Режим очікування/вимкнено: 0.5 Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт VESA: 200 × 200 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1234.1 x 710.8 x 60.3 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1234.1 x 758 x 237 мм
Вага без підставки: 11.3 кг
Вага з підставкою: 11.6 кг
Колір рамки: Чорний
Є на складі
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...