Телевізор Samsung QE55LS03DAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 313804
Samsung QE55LS03DAUXUA
Samsung QE55LS03DAUXUA
Samsung QE55LS03DAUXUA
Samsung QE55LS03DAUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VE0,2:0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1238x709x25 / Габарити з підставкою, мм: 1238x743x228 / Вага: 17,3 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
36207
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED The Frame
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Якість картинки: 3400 PQI / Частота оновлення: 60 Гц / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екранна діагональ: 55 "
Смарт -телевізійна підтримка: є
Роздільна здатність екрана: 3840x2160 (4K UHD)
Бездротові можливості: Bluetooth, Wi-Fi
Особливості: телевізор QLED
Платформа: Tizen
Телевізійні тюнери: супутник, цифровий T2, цифровий кабель
Методи управління: Повітряна гра 2, голосовий пошук
Колір кадру: Чорний
Потужність виходу звуку: 40 Вт
Побудований -в браузері: так
Веса: 200x200 мм
Максимальна потужність: 170 Вт
Типова потужність: 109 Вт
Потужність у режимі очікування: 0,50 Вт
Частота Wi-Fi: Wi-Fi 5
Версія Bluetooth: 5.2
Розміри з підставкою: 1237,9 x 743,4 x 227,8 мм
Розміри без стенду: 1237,9 x 708,8 x 24,9 мм
Вага з підставкою: 17,3 кг
Вага без стенду: 16,9 кг
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...