Телевізор Samsung QE43LS03FAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 341897
Є на складі
Samsung QE43LS03FAUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 970x558x25 / Габарити з підставкою, мм: 970x592x197 / Вага: 8,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 43" (109 см)
Роздільна здатність: 4K Ultra HD (3840×2160)
Тип матриці: VA 10 bit (8 bit + FRC)
HDR: Quantum HDR
Вигнутий екран: Ні
Smart TV: Є
Операційна система: Tizen
Цифровий тюнер: DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Аналоговий тюнер: PAL, SECAM, NTSC
Акустика: 2.0 (2 канали)
Потужність: 20 Вт
Технології: Dolby Atmos (об'ємне звучання)
HDMI: 4 роз'єми
USB: 2×USB 2.0 + 1×USB-C
Оптичний аудіовихід: Є
Вихід 3.5 мм для навушників: Ні
Wi-Fi: 802.11ac
Ethernet (LAN): Є
Bluetooth: Є
Пульт: One Remote Control TM2561E SolarCell
Управління зі смартфона: Підтримується (Android, iOS)
Підтримка клавіатури/мишки: Ні
Кріплення VESA: 200×200 мм
Розміри з підставкою: 969.5 × 591.9 × 196.8 мм
Розміри без підставки: 969.5 × 557.8 × 24.9 мм
Колір: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...