Мережевий фільтр REAL-EL RS-6 EXTRA 3m, black (EL122300002) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289117
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Номінальна напруга: ~220/230 В; Робоча частота: 50 Гц; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2300 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Кількість розеток: 6 шт; Тип вхідної вилки: СЕЄ 7/7; Загальний вимикач розеток: двополюсний; Індивідуальні вимикачі розеток: є; Довжина кабелю: 3 м; Колір чорний
Детальніше про товар
981
Ремонт
Основні
Кількість розеток 6
Всі характеристики
Номінальна напруга: ~ 220/230 V
Частота роботи: 50 Гц
Загальна потужність підключеного навантаження: 2300 Вт
Струм теплової теми: 10 a
Кількість розетків: 6 ПК
Тип вхідної вилки: див. 7/7
Загальний вимикач: два -Поле
Індивідуальні вимикачі розетків: є
Довжина кабелю: 3 м
Колір: Чорний
Є на складі
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...