Акумуляторна батарея EnerGenie 12В 7 Ач (BAT-12V7AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 127114
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Напруга: 12 В; Ємність: 7 Ач; Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни АКБ; Країна виробництва: Китай
Детальніше про товар
920
Ремонт
Основні
Ємність 7 - 8 Аг
Напруга 12 V
Стрес: 12 століття
Ємність: 7 Ах
Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни акумулятора
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Є на складі