Мережевий фільтр PowerPlant PPUA10M30S6 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289140
Є на складі
PowerPlant PPUA10M30S6 (UA)
PowerPlant
PowerPlant
Номінальна напруга: ~220/240; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 вимикач; Із захистом від перенапруги: так; Кількість розеток: 6 шт; Тип вхідної вилки: СЕЄ 7/4; Тип вихідних розеток: СЕЄ 7/4; Довжина кабелю: 3 м; Колір чорний;
Детальніше про товар
338
Ремонт
Основні
Кількість розеток 6
Всі характеристики
Номінальна напруга: ~ 220/240 V
Струм теплової теми: 10 a
Особливості: 1 перемикач
З захистом від перенапруження: Так
Кількість розетків: 6 ПК
Тип вхідної вилки: див. 7/4
Довжина кабелю: 3 м
Колір: Чорний
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...