Телевізор Philips 75MLED920/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358328
Уточнити наявність
Телевізор Philips 75MLED920/12 (UA) Philips 75MLED920/12 (UA) Philips 75MLED920/12 (UA)
Philips 75MLED920/12 (UA)
Philips 75MLED920/12 (UA)
Philips 75MLED920/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1668x966x66 / Габарити з підставкою, мм: 1668x1025x354 / Вага: 23,6 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 75"
Роздільна здатність: 3840×2160 (4K UHD)
Формат екрану: 16/9 (широкоформатний)
Тип дисплея: QLED
Підсвітка: MiniLED
Частота оновлення: 120 Гц
Яскравість: 500 кд/м²
HDR: є (HDR10+, Dolby Vision, ECO, Crystal Clear)
Процесор зображення: P5 Perfect Picture
Аудіосистема: 2.0, потужність 40 Вт
Аудіоефекти: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS X
Аудіопроцесор: IntelliSound, Dolby Atmos для навушників
Smart TV: є
Операційна система: Titan
Особливості: VRR, підсвітка Ambilight, FreeSync Premium
Безпровідні інтерфейси: Wi-Fi, Bluetooth 5.2, AirPlay
Тюнери: DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосом зі смартфона
Кріплення VESA: 300×300
Габарити без підставки: 1668×966×66 мм
Габарити з підставкою: 1668×1025×354 мм
Споживання енергії (очікування): 0.5 Вт
Колір рамки: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...