Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771
Залишити відгук
Код товару: 131031
Є на складі
Топ продажів
Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 Колір коричневий Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 Тип керамічний Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 Тип живлення електромережа Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-697771 Потужність 750 Вт
Teploceramic
Teploceramic
Колір коричневий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне; Установка: настінний; Додатково: дисплей, терморегулятор; Габарити (В х Ш х Г), мм: 900 х 600 х 16 мм; Вага: 23 кг
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність 501 - 1000 Вт
Всі характеристики
Колір: коричневий
Тип: кераміка
Тип потужності: Сітка живлення
Сила: 750 Вт
Тип управління: електронний
Встановлення: Стіна
Крім того: дисплей, термостат
Розміри (у x w x g), мм: 900 x 600 x 16 м
Вага: 23 кг
Є на складі
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 395 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 7 кв.м; Установка: настінний; Країна...
Топ продажів
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 550 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Установка: настінний; Габарити...
Колір чорний; Тип: інфрачервоний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 1500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: механічне;...
Колір чорний; Тип: тепловентилятор; Тип харчування: електромережу; Нагрівальний елемент: керамічний; Потужність 2000 Вт; Тип управління: механічне; Установка:...
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Тип управління: електронне;...
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 10 кв.м; Потужність нагріву макс .: 0.5 кВт; Номінальна напруга: 220 В; Обсяг...
Колір білий; Тип: конвектор; Тип харчування: електромережу; Нагрівальний елемент: ТЕН; Потужність: 1000 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип...
Переглянуті товари
Бренд: Apple; Лінійка: MacBook Air 15" 2026; Конструкція: Класичний; Операційна система: macOS Tahoe; Діагональ, дюймів: 15,3; Тип матриці: IPS; Тип покриття: глянцеве; Роздільна...
Дисплей: 6.9" / IPS LCD (1600x720 точок) / Процесор: Mediatek Helio G81 Ultra + Mali-G52 MC2 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - до 512 Гб / Камера: 50Мп + фронтальна 8Мп / Батарея:...